BLOG

İftar Yerleri

İftar Yerleri


İftar Yerleri

İftar Yerleri

İftar yerleri arıyorsanız Tandırevi olarak iftar yemeği rezervasyon işlemleri için telefonlarınızı bekliyoruz. 0 212 651 28 80

Güzel yemekleri ile iftar için yerler arasında yer alan Tandırevi en iyi iftar yerleri ve iftar yemek yerleri arasında olan bir işletmedir.

İftar Restoranları

İftar restoranları arayanlar için iftar yemeği restaurant menülerimiz ile hizmet vermekteyiz. İftar için restaurantlar arasında yer alan Tandırevi steakhouse restoranımız müşterilerimiz tarafından beğenilmekte ve sürekli olarak tercih edilmektedir.

İftar Yapılacak Yerler

İnternette ve çeşitli arama motorlarında veya Google haritalarda İftar yapılacak yerler, iftar açılacak yerler gibi aramalar yaparak Tandırevi web sitemize ulaşmış olan ve bizden memnun kalmış olan müşterilerimizin sayısı küçümsenmeyecek kadar fazladır.

TANDIREVİ İSTANBUL İFTAR MENÜLERİ VE FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ.


ONLINE REZERVASYON İÇİN TIKLAYINIZ.


ARAYARAK REZERVASYON İÇİN TIKLAYINIZ.


KONUM İÇİN TIKLAYINIZ. •  0 212 651 28 80
 •  0 535 287 48 48
 • Sizde iftar yapılabilecek yerler arıyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz.

  İftar İçin Gidilecek Yerler

  Sizde İstanbul’daysanız iftar için gidilecek yerler arıyorsanız Bahçelievler’de sizi bekliyoruz.

  Ucuz İftar Yerleri

  Bizler Tandırevi olarak bu Ramazan ayında da ucuz iftar yerleri arasındayız. Sizde hem uygun iftar yerleri arıyorsanız hem de kuzu çevirme veya et ızgarayı güzel yapan yerden yemek istiyorsanız, bütün bunların üzerine bir de İstanbul’daysanız iftara mutlaka bekleriz.