BLOG

Şirket Yemekleri İçin Mekanlar Arıyorsanız Biz Buradayız

Şirket Yemekleri İçin Mekanlar Arıyorsanız Biz Buradayız


Şirket Yemekleri İçin Mekanlar Arıyorsanız Biz Buradayız

Açık hava reklamcılık alanında bir çok başarılı işe imzasını atan Reklam212 firması, şirket yemeği için sık sık bizleri tercih ediyor.

Sizde şirket yemekleri için mekanlar arıyorsanız tüm Tandırevi çalışanları olarak tüm şirket çalışanlarınızı en iyi şekilde ağırlayacağımızın sözünü veriyoruz.

Şirket yemeği mekanları arasında İstanbul'da Bahçelievler ilçesinde sıklıkla tercih edilen bir steakhouse olarak, her zaman et ürünlerimizi stoklarımızda hazır olarak bulunduruyor ve ihtiyaç olduğu an hızlı bir şekilde yardımcı malzemeler ile kendi yöntemlerimizle ızgaraya almak için hazır hale getiriyor ve sunumlarımızı en güzel şekilde yapmaya gayret ediyoruz.

Şirket yemeği için mekanlar, kişi sayısı fazla olduğundan her zaman hızlı olmalıdır. Tabi ki bunu güzel sunum ve lezzetten ödün vermeden yapabiliyor olmak şirket yemeği için tercih edilen mekan açısından çok önemlidir. Bizler Tandırevi olarak bunun farkındayız, memnun kalınacak bir şirket yemeği için bu yönde çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.